Premier była świetna, jest świetna i będzie świetnie odwołana …

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się w sejmie program rozrywkowy p.t.: „Odwołujemy kogo się da”. Tym razem padło na panią premier. A więc „Polcy i Polaki”, przez ostatnie dwa lata były jaja. Teraz będą większe, a może i jeszcze „cuś”, może nawet świąteczna kiełbasa. 😉 I tak sobie myślę, że być może PiS będzie chciało zaskoczyć „ciemnego luda” i pani premier sama złoży dymisję, aby uniknąć publicznego prania brudów, zamknąć pyskatą mordę opozycji i dostać duże wiąchy kwiatów. No cóż, o tym dowiemy się już za chwileczkę, już za momencik, o ile komuś nie zepsuje się instrumencik. 😉

 

 

.

21 uwag do wpisu “Premier była świetna, jest świetna i będzie świetnie odwołana …

  1. ~anzai

   Tego jeszcze do końca nie wiemy, bo może pani premier wróciła „pod wozem”, a tego PiS nam nie powie. W każdym razie masz rację, bo jednak opozycja pyskatą mordę rozdarła. 😉

   Polubienie

   1. ~Stokrotka

    A ja wczoraj byłam w Teatrze Studio na spektaklu „Pożar w burdelu – podtytuł Burdel patriotyczny…
    Co się tam działo tego się nie da opisać. Jak się będziesz kiedyś wybierał do Pałacu Kultury to koniecznie na ten spektakl. /Wszystko na bieżąco – pod koniec spektaklu dowiedziałam się ze sceny od dymisji…/

    Polubienie

     1. ~anzai

      Już kilka razy wybierałem się na to przedstawienie, ale zawsze jakoś brakło czasu. Ściągnąłem „to” legalnie za jedyne 12 zł., ale jeszcze nie obejrzałem, bo podobno wersja TV/film nie oddaje tego co się dzieje na scenie.

      Polubienie

 1. No właśnie nie wiem, co tam knują, ale przykre jest to, że w PiSie śpiewają hymny na cześć Jarosława i Mateusza, podczas gdy Pani Beata jeszcze urzęduje…u niektórych obserwatorów wywołuje to nawet współczucie ;-)Ale widziały gały itd.
  Umarł król, niech żyje król!

  Polubienie

  1. ~anzai

   Obawiam się, że ten komentarz może być proroczy … knują … król.
   Ale skoro ostatnio nie trafiam z proroctwami to nie boję się już 13 grudnia. Na wszelki jednak wypadek 12 grudnia odwiedzę rodzinę na Zachodzie. 😉

   Polubienie

    1. ~Jaskółka

     Ja mam Czechy pod bokiem, ale nie chce mi się ruszać z domu. Myślę, że zaczyna się w PiSie, czas morderczej walki o przetrwanie.

     Anzai, czy dobrze zamieściłam komentarz? Czy znowu mnie op…sz za nietrzymanie się w szyku?:):)To jest uwaga do Jotki:)
     Na poprzednim otwierało mi się pole tak, jak napisałam, mimo usilnej próby władowania się w szyk( tu wywalony wielki jęzor):):):)

     Polubienie

     1. ~anzai

      Jaskółko, nie gniewaj się na mnie, 😦 dostałem właśnie łomot na Salonie24 m.in. za to, że usiadłem nie na tej gałązce co trzeba. Zanim to sobie wyjaśniliśmy, padło wiele niepotrzebnych zdań i znowu mam jednego wroga więcej na „psychiatryku” (ludzie tam jakieś takie obraźliwe są 😉 ).
      Tematycznie wpisałaś się dobrze, bo w temacie ucieczek z Polski. Z położenia komentarza wynika jednak, że kierowałaś go do jotki, zobaczymy czy Ci odpisze.
      Co do Czech to to niezbyt pewny kierunek, mogą wydalić z powrotem do Polski. 😀

      Polubienie

   1. lepiej nie kracz. ja wybieram się dopiero w styczniu.
    a poważnie – to mam wrażenie, że teraz toczy się jakaś gra baaardzo grubymi nićmi szyta. wcześniej to były ledwie gierki.

    Polubienie

    1. ~anzai

     Ci ludzie są za słabi, aby coś uszyć, nawet dratwą. Lepiej złóż wizytę nieco wcześniej, tak np. 12 grudnia.
     Poważnie? Do złodziei, oszustów i wariata, co na wolności lata? 😉

     Polubienie

 2. ~Bet

  Trochę za długo ten spektakl trwa i chyba nie jest to przypadkowe. Zakończenie może być zaskakujące lub przeciwnie, bardzo banalne. Ale po co zmieniać taką doskonałą Premier?

  Polubienie

  1. ~anzai

   Nie jest przypadkowe, bo już wiemy, że jak zwykle chodzi o coś innego. Pewno o jakieś duże świństwo, bo wszyscy z PiS mają mordy pełne szamba.

   Polubienie

  1. ~anzai

   W doniesienia już od dawna nie wierzę, bo musiałbym przyjąć, że prezes ze swoją świtą i panią premier na podorędziu pojechał do PADa w roli Mikołaja. 😉
   Rejterada? Wygląda na to, że nadal walczy o stołek wice …

   Polubienie

 3. Stało się to ,co miało się stać ,po pani premier ,chyba polecą inni .Może pani premier dostanie posadkę prezydenta Wa-wy.Może zostanie panią minister…nie skrzywdzą jej.To ustawka i oni już dobrze wiedzą .U prezesa dynamit kieszeń rozwala,ot dla zmylenia przeciwnika,trzeba poświęcić zawodnika.To co ,wsiadamy na wóz ! Wio Baska wiśta wio..Miłego wieczorku.

  Polubienie

  1. ~anzai

   Reguły postępowania w takiej strukturze jak rząd są nieco inne, a biorąc pod uwagę niezwykłe utajnianie wszelkich spraw „Dobrej zmiany”, można tylko przypuszczać, że od samego początku w ślepych zaułkach PiSowskich trwa zacięta walka na noże znienacka wbijane z tyłu w plecy.
   Czy „nie skrzywdzą jej”? Wątpię, biorąc pod uwagę losy Leppera, i Marcinkiewicza.

   Polubienie

 4. ~tonette

  Może by tak przerwać tą modę na zasługi dla KK i wreszcie spróbować (konsekwentnie) utworzyć rząd technokratów.Zdaję sobie sprawę z tego,że w razie powodzenia takiego wynalazku,etosowców wszelakiej proweniencji szlag by trafił i to po obydwóch stronach barykady.Sporo wody jeszcze musi upłynąć w Wiśle(naturalnie tej która wpływa do Noteci),żeby dało się odkręcić w umysłach normalnych Polaków te skojarzenia które nam etos wtłaczał przez lata.Kiedy chodziłem do szkoły,uczono mnie światłych cytatów w typie;myślę,więc jestem.Od lat cytat zmienił się na:wie(ż)ę więc jestem. Tak więc jeśli M.Morawiecki w swej naiwności spróbuje utworzyć rząd fachowców (oby),obecna opozycja, wzmocniona (m)oralnie przez arcykatolików, ogłosi subskrybcję dla wolnego (chwilowo) weekhendowego zabójcy,żeby wziął sprawę w swoje rence.Na dodatek pod światłym protektoratem wyspecjalizowanych komórek z Brukseli.Konkluzja jest jedna; w Polsce nie mogą rządzić mądrzy ludzie,gdyż dawaliby zły przykład przy podziale kasy.Jeden Orban to o jednego za dużo.

  Polubienie

  1. ~anzai

   Tonette, nie bardzo wiem jak ten inteligentny komentarz odnosi się do kwestii „świetnego odwołania p. premier”, więc skomentuję krótko: Trzeba poczekać aż nowy premier utworzy rząd, i ten rząd zostanie powołany.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.